Týždeň dopravy zdarma

Týždeň dopravy zdarma

Doprava zdarma platí do 22.10. pre objednávky nad 10€. Stačí ak si v košíku vyberiete preferovaný typ dopravy a použijete zľavový kupónu: DOPRAVAZDARMA


Ako si vybrať ideálnu plachtu na posteľ?

Ako si vybrať ideálnu plachtu na posteľ?

Posteľná plachta má niekoľko funkcií. Nielenže chráni matrac pred ušpinením, ale prispieva tiež k pohodlnejšiemu spánku. Vďaka správne vybranej plachte sa vám bude spať omnoho lepšie! Viete, ako si vybrať?


Vedeli ste, že vďaka levanduli sa lepšie vyspíte?

Vedeli ste, že vďaka levanduli sa lepšie vyspíte?

Levanduľu určite poznáte ako ozdobu záhrady s príjemnou vôňou. Viete však, že má aj mnoho pozitívnych účinkov? Dokonca aj na psychiku. Okrem iného dokáže veľmi pozitívne vplývať aj na spánok. 


Závesy verzus rolety. Čo si vyberiete?

Závesy verzus rolety. Čo si vyberiete?

Bytové textílie tvoria podstatnú časť vzhľadu interiéru. A to najmä na takej veľkej ploche, ako sú okná. Nejde tu však len o zútulnenie a skrášlenie. Podstatná je funkčnosť. Ak sa rozhodujete medzi roletami a žalúziami, možno vám pomôže menší prehľad plusov a mínusov oboch možností.


10 dôvodov, prečo používať chránič na matrace

10 dôvodov, prečo používať chránič na matrace

Kvalitný matrac na posteľ je záležitosťou aj niekoľkých stoviek eur. Priveľmi drahý na to, aby ste ho zničili a ušpinili po pár použitiach. Ak milujete raňajky v posteli alebo máte v domácnosti malé dieťa, chránič matraca je pre vás bezpodmienečne nutný.


Aké závesy do spálne

Pre atmosféru pohody... Aké závesy vybrať do spálne?

Spálňa by mala byť miestom relaxu a pohody. Je to priestor, kde sa na príjemnú atmosféru kladie snáď najväčší dôraz. Veľkú úlohu v tom zohrávajú bytové textílie. Príjemné materiály a vhodne zvolené farby a vzory dokážu divy. To platí aj pre závesy. Ak si ich do spálne vyberiete správne, splnia nielen estetickú funkciu, ale poslúžia aj k lepšiemu spánku.


Ako si vybrať dokonalú záclonu do obývačky

Ako si vybrať dokonalú záclonu do obývačky?

Obývacia izba je centrom domácnosti. Je to miesto, kde trávime veľa času s rodinou, prijímame tu návštevy. Preto by mala pôsobiť reprezentatívnym dojmom. No zároveň sa v obývačke musíte cítiť príjemne. To dosiahnete voľbou vhodnej záclony.


Klasický verzus pružinový vankúš. Ktorý si vybrať?

Klasický verzus pružinový vankúš. Ktorý si vybrať?

Často vás ráno bolieva chrbát? Potrebujete mať pri spánku oporu krku a chrbta, aby ste sa kvalitne vyspali a na druhý deň vás nebolelo celé telo? V tom prípade je pre vás dobrou voľbou pružinový vankúš. Poďme si predstaviť jeho vlastnosti a výhody.

Ďalej